tempobet giris

Volkswagen Logosunu Yeniliyor!

Volkswagen yeni logosu,

2010 yılından bu yana aynı logoyu kullanan Volkswagen logosunu yenileceğini duyurdu. Volkswagen 12-22 Eylül tarihlerinden Frankfurt’da yapılacak olan Otomobil Fuarı’nda yeni logosunun tanıtımını yapacak.

Düz ve iki boyutlu tasarıma sahip olan yeni logo eskisi gibi ”V” ve ”W” harflerini barındıracak ancak üç boyutlu görünüme sahip olmayacak. İki boyutlu tasarıma sahip olan yeni logo dijital alanlarda daha rahat kullanılabilecek. Siyah beyaz renklerin bulunduğu daha rahat bir görünüm ile müşterilerinin karşısına çıkacak.

Siyah beyaz Volkswagen logosu daha önce İD. BUZZ aracının tanıtıldığı Hello Light kampanyasında kullanılmıştı. Siyah arka plan üzerine beyaz parlak renkli olarak otomobillere yerleştirilecek olan yeni logonun ilerleyen günlerde farklı varyasyonlar da da kullanılması bekleniyor. Kendisini yenileme logodan başlayan Alman devi için özel bir marka sesi de yaratılacak.

Hazırlanan yeni logo şuanda sadece dijital alanlarda karşımıza çıksa da 2020 yılında otomobiller üzerinde görebileceğiz.