tempobet giris

Gizlilik Politikası

Fokurduyo.com olarak ziyaretçilerimizin gizliliğine ve haklarına oldukça özen gösteriyoruz. Siz değerli misafirlerimizin bizlerle iletişim kurabileceği tüm alanlarda sizlerden istenen bilgiler korunmakta üçüncü şahıslar ile paylaşılmamaktadır. İletişim ve yorum bölümlerinde sizlerden istenen ‘ad soyad, mail adresi, telefon numarası’ gibi kişisel bilgilerin alınma amacı sizlerle iletişim kurabilmek. Bu bilgiler bunlar dışında hiç bir amaç için kullanılamaz.

  • Sitemiz üzerinde bizlerle iletişim kurabileceğiniz en basit alanlardan bir tanesi olan yorumlar kısmında sizlerden istenen bilgiler sizinle iletişim kurma amacıyla kullanılacaktır. Bunun dışında hiç bir şekilde kullanılamaz.
  • İletişim sayfamızda sizlerden istenen ‘ad soyadı, mail adresi, telefon numarası’ gibi kişisel bilgilerde yorum bölümünde olduğu gibi sizinle iletişim kurmamızı sağlayacak bilgilerdendir. Bunun dışında bizlerle telefon numarasını paylaşmak istemeyen ziyaretçilerimiz sadece mail adresini yazarak da iletişim kurabilirler.

Yukarıda maddeler halinde yazılan bilgiler dışında ‘fokurduyo.com’un ziyaretçilerinin gizliliğini tehlikeye atacak bir davranışı bulunmamaktadır. Siz değerli ziyaretçilerimizin gizliliğini ve haklarını önemsiyor ve bu konuya oldukça dikkat ediyoruz.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.