tempobet giris

1 GB Hediye İnternet

Merhabalar, şimdi sizlere nasıl 30 gün boyunca kullanabileceğiniz 1 GB Hediye paketini alabileceğinizi göstereceğim. Bu kampanya sayesinde sizde 1 ay boyunca 1 GB hediye internetinizi doyasıya kullanabilirsiniz. Şuanda ben bu paketi aldıktan sonra tekrar almayı denedim ancak bunu yapamamıştım. Meğer haftada sadece 1 kere yapılabiliyormuş. Yani 1 hafta sonra tekrar deneyebilirsiniz.

Bu internet paketini haftada sadece bir kere kullanabilirsiniz. Her hafta yeniden yaptığınızda hesabınıza 1 GB hediye internet paketi tanımlanır. Turkcell, Vodofone, Turk Telekom müşterilerinin hepsi bu hediyeyi kullanabilir. Sınırlı sayıda olan bu hediye paketini hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Telefon numaranızı spama düşürmemek adına birden fazla kez yazmayınız. Hediye paketin gönderim süresi yoğunluğa bağlı olarak 1 ile 12 saat arasında sürebilir. 2 Farklı telefondan bu işlemi denediğimde ortalama 2-3 saat içerisinde internet paketi hattıma tanımlandı. Sizde kolayca bu hediye paketine sahip olarak doyasıya harcayabilirsiniz.

Turkcell, Turk Telekom, Vodofone olarak tüm operatörlerde geçerli olan bu hediye paketi kullanmak çok kolay. Gerekli adımları yerine getirdiğinizde hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.